top of page

SIA DOUGLAS LATVIA ir apmierināta ar uzņēmuma SIA "oRiGiNaL.Lv" sniegtajiem pakalpojumiem un veiktajiem darbiem. Augstu vērtējam šī uzņēmuma speciālistu pieredzi, zināšanas un prasmes, kā arī draudzīgo, pozitīvo attieksmi. Uzņēmuma vēlmes vienmēr tiek uzklausītas un atrasts tieši mums piemērotākais risinājums. Darbi tiek veikti solītajos termiņos, atbilstoši mūsdienu tehnoloģiskajai attīstībai. Mēs rekomendējam SIA “Profits Telecom” kā uzticamu, kompetentu sadarbības partneri.

Līga Rusina, Valdes asistente

SIA "DOUGLAS LATVIA”

Esam apmierināti ar uzņēmuma oRiGiNaL.Lv sniegtajiem pakalpojumiem un veiktajiem darbiem. Mūsu vēlmes vienmēr tiek uzklausītas un atrasts piemērotākais risinājums. Darbi tiek veikti solītajos termiņos, atbilstoši mūsdienu tehnoloģiskajai attīstībai. Pozitīvi vērtējam šī uzņēmuma speciālistu pieredzi, zināšanas un prasmes. Rekomendējam SIA oRiGiNaL.Lv kā uzticamu sadarbības partneri.

Kristīne Lārmane, Direktore

SIA „KG Latvija”

Uz doto brīdi SIA HD Forest sadarbība ar SIA “oRiGiNaL.Lv” ilgst jau 5 gadus, kas jau pats par sevi ir vērtējums SIA “oRiGiNaL.Lv” kolektīva darbam, jo mūsu uzņēmums ir radis strādāt ar uzticamiem partneriem ilgtermiņā. 

Juris Klušs

SIA "HD Forest"

bottom of page